As Karot, Tokat de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Tokat ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Tokat ,beton kırım işi Tokat,kiralık kırıcı
Tokat, beton kırma makinaları Tokat ,kiralık beton kırıcılar Tokat,döşeme beton kırma Tokat,perde beton kırımı Tokat, kolon kırma Tokat, döşeme kırımı Tokat, merdiven kırma Tokat, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Tokat da beton delme ,beton kesimi Tokat,beton kırma Tokat ,bina güçlendirme Tokat , kontrollü bina yıkımı Tokat kimyasal dübel Tokat , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Tokat şehrindeyiz.